Під час сріблення виробу за 1 годину на катоді виділилося 2 г срібла. Якою приблизно була сила

струму в процесі сріблення? (Електрохімічний еквівалент срібла 1,118 мкКл/кг), заранее спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Данил.

Відповідь:

m=k*I*t I=m/k*t=2*10^-3/1,12*10^6*3600=0,5 A

Пояснення: