Під час сріблення вибору за 1 год на катоді виділилося 2 г срібла. Якою приблизно була сила струму

в процесі сріблення?

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

Ответ:

Объяснение:

m=k*I*t I=m/k*t=2*10^-3/1,12*10^6*3600=0,5 A