Під час сріблення виробу за 1 год на катоді виділилося 2 г срібла. Якою приблизно була сила струму

в процесі сріблення? Електрохімічний коефіцієнт срібла 1,12 мг/Кл ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ежков Данил.

Ответ:

m=k*I*t
I=m/k*t=2*10^-3/1,12*10^6*3600=0,5 A

Объяснение:

^ = степень