ДАЮ 100 БАЛІВ (з комісією 50)ДУЖЕ ТЕРМІНОВО ЗРОБІТЬ З РОЗВʼЯЗКОМ БУДЬ ЛАСКА!! ЗАЛИШИЛОСЬ 10 ХВ!!!

Під час сріблення виробу протягом 1 год на катоді виділилося 4,032 г срібла. Якоюприблизно була сила струму впроцесі сріблення?Електрохімічний еквівалент для йонів срібла k=1,12 мг/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Дано:

t=1год=3600с

m=4,032г=4,032*10^-3кг

k=1,12*10^-6кг/кл

Знайти:

І-?

m=kIt→I=m/(kt)=

=4,032*10^-3/(1,12*10^-6*3600)=1А