Людина масою 60 кг, яка бігла зі швидкістю 4 м/с, стрибнула в нерухомий візок. Якою є маса візка,

якщо він почав рухатися зі швидкістю 1 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Валерия.

Задача на сохранение импульса: р1=m*V=60кг*4м/с=240кг*м/с,

Р2=(60+Х)*1м/с=240кг*м/с,, здесь Х=180кг -вес тележки.