Трансформатор із коефіцієнтом трансформації 10 підключений до мережі змінного струму напругою 220

В. Скільки витків у вторинній обмотці трансформатора, якщо його первинна обмотка містить 500 витків?

Ответы на вопрос

Отвечает Финицкий Роман.

Ответ:

W2=50витків

Объяснение:

n=W1/W2=10,

n=500/50=10.