Тема : Електродинаміка Розв’язати задачу: Первинна обмотка трансформатора з коефіцієнтом

трансформації 20 підключена до кола змінного струму напругою 4,4 кВ. Знайдіть напругу на виході трансформатора і кількість витків у первинні обмотці якщо вторинна обмотка містить 300витків.Який це трансформатор?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

U2=220V    W1=6000

Объяснение:

W1/W2=k      W1=W2*k=300*20=6000

U1/U2=k     U2=U1/k=4400v/20=220v

трансформатор  понижающий:  4400/220