В електричному колі з послідовно з̓ єднаними резистором, конденсатором і котушкою індуктивності

виміряли напругу на елементах (Ur=40 B,Ul=70B,Uс=50 B). Визначте покази вольтметра увімкненого паралельно до джерела та амперметра увімкненого послідовно в коло,якщо котушка і конденсатор ідеальні,а опір резистора 20 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Каролина.

Ответ:

Ток (показания амперметра) одинаковый во всей последовательной цепи,значит I=Ur/R= 2A,

напряжение реактивное Up=Ul-Uc= 70-50=20 B, полное U=√(Ur²+Up²)= √(40²+20²)= 44.7 В -покажет вольтметр