Первинна обмотка трансформатора, що містить 1500 витків проводу, підключена до кола змінного струму

напругою 220 В. Визначте кількість витків у вторинній обмотці, якщо вона повинна живити коло напругою 6,3 В і силою струму 1,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

W2=43 витка

Объяснение:

k=U1/U2=220/6.3≈35     W2=W1/k=1500/35=43 витка

 а сила струму , яка живить вторинну обмотку залежить від перерізу магнітопровода трансформатора і від перерізу обмотувального дроту на вторинній обмотці.Для цього треба знати потужність трансформатора, якої нам невідомо.