Два провідники опорами 40 і 10 Ом з’єднані паралельно. Визначте повний опір такого з’єднання.


Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

при паралельному з"єднані користуємося формулою: R=r1*r2/r1+r2=40*10/40+10=400/50=8 ом.

Объяснение: