Соңғы 2 секундта 60 м жол жүріп, жерге құлаған дененің құлау уақыты қандай

болады? (g = 10м/c2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Жауабы: t= t1 +2, t= 2+2 =