Автоматичний запобіжник у квартирному електролічильнику розрахований на силу струму 15 А. Визначте,

чи спрацює він, якщо у мережу одночасно під’єднати праску потужністю 1400 Вт, пральну машину потужність 1500 Вт і фен потужністю 700 Вт.

Ответы на вопрос

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:

Дано:

I=15A

P1=1400 Bт

P2=1500 Вт

P3=700 Вт

U=200

Знайти:

Р загальне

Р мах

Объяснение:

Р заг = Р1+Р2+Р3

Р=1400+1500+700=3600Вт

Р мах = 200 * 15 = 3300 Bт