Площа прямокутника 108 см2 , а одна з його сторін на 3 см менша від другої. Знайти меншу сторону

прямокутника. 10 см 12 см 9 см 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Жамалиев Расул.

Ответ:

9 см.

Объяснение:

Нехай довжина  прямокутника х см, тоді ширина х-3 см

х*(х-3)=108

х²-3х=108

х²-3х-108=0

За теоремою Вієта

х=-9 (не підходить)  х=12

Ширина 12-3=9 см.