Знайдить третий кут трикутника якщо його кути доривнюють 1) 42° i 54° 2) 48° i 126° 3) 5° i 3°​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Сума кутів трикутника дорівнює 180°.

Тому:

1) 180-42-54=84°

2) 180-48-126=6°

3) 180-5-3=172°