Автоматичний запобіжник у квартирному електролічильнику розрахований на силу 10 А. чи спрацює

запобіжник, якщо одночасно під’єднати лампу потужністю 200 Вт, пральну машину потужність 800 Вт і електричний чайник потужністю 1400 Вт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

Загальна потужність споживачів, під'єднаних до мережі становить:

P = 200 + 800 + 1400 = 2400 Вт

Номінальна напруга в мережі U=220 В

Згідно з формулою обчислення потужності P=UI струм, що буде протікати через автоматичний запобіжник:

I=P/U= 2400/220=10.9 A

Оскільки струм перевищує номінальний для запобіжника, то він спрацює.