Линзаның оптикалық күші 4дптр, фокус аралығы қандай?


Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.

Ответ:

D=4 дптр

F-?

Шешімі

F=1/D

F=1/4=0,25 м =25 см