Температура нагрівача ідеальної теплової машини 117, а холодильника 27. Кількість теплоти

одержуваної машиною від нагрівача за 1с, дорівнює 60кДж. Обчислити ККД машини, кількість теплоти, що передається холодильнику за 1с, потужність машини.

Ответы на вопрос

Отвечает Листратенко Ксения.

Ответ:

Tu=117 C=390 K

Tx=27C=300K

t=1c

Q=60 кДж

Найти: η,Qx, N

n=Tn-Tx/Tn=390K-300K/390K=0.23

Qx=(1-n)Qx=(1-0.23)*60кдж =46 кДж

N=Q-Qx/t=60кДж-46 кДж/1c=14 кВт

n=0.23 Q=46 кДж N=14кВт