Даю много баллов!Срочно! Абсолютна температура холодильника ідеальної теплової машини в 3 рази

менше за температуру нагрівача. Якщо температуру нагрівача зменшити в 2 рази, а температуру холодильника не міняти, то ККД теплової машини зменшиться у скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Комененко Дмитрий.

Тн1 = 3•Тх


Тн2 = Тн1/2 = 3•Тх/2


Зменшення ККД:


n = η1/η2 = (Тн1 - Тх)/Тн1 : (Тн2 - Тх)/Тн2 = (3Тх - Тх)/3Тх : (3Тх/2 - Тх)/(3Тх/2) = 2Тх/3Тх : (Тх/2)/(3Тх/2) = 2/3 : 1/3 = 2 рази