Срочно!!!!Очень нужна помощь!!!!Пожалуйста!!! Температура нагрівника ідеальної теплової машини

становить 167 °C, а охолоджувача — 37 °C. Кількість теплоти, що її дістає машина від нагрівача за 1 с, дорівнює 35 кДж. Обчисліть ККД Машини та кількість теплоти, яку забирає охолоджувач за 1 с (Дано та розв’язок бажано)

Ответы на вопрос

Отвечает Патюкова Ксюша.

T₁=167+273=440 K температура нагрівача

T₂=37+273=310  К температура охолоджувача

Q₁=35 кДж=35*10³  Дж  

η,Q₂-?

Шукаємо ККД

η=(T₁-T₂)/T₁=(440К-310К)/440 К≈0,3=30%

ККД однакове як відносно температур як кількістей теплоти

η=(Q₁-Q₂)/Q₁

ηQ₁=Q₁-Q₂

Q₂=Q₁-ηQ₁

Q₂=Q₁(1-η)=35*10³×(1-0.3)=24.5*10³ Дж=24, кДж кількість теплоти яку охлолоджувач забірає