Температура нагріву как теплової машини 500°С, а холодильника 100°С. Знайти ККД теплової машини і

кількість теплоти, отриману від нагрівника, якщо холодильнику було передано 500ж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Чимитдоржиев Намжил.

кпд=(T1-T2)/T1=(523-373)/523=0,29=29%

кпд=(Q1-Q2)/Q1    Q1=Q2/(1-кпд)=500/(1-0,29)=704 Дж