ККД теплової машини 30 %. Її робоче тіло ( газ ) отримало від нагрівача 10 кДж теплоти. Розрахуйте

температуру нагрівача, якщо температура холодильника 20°С. Яка кількість теплоти віддана холодильнику? ( 419 К)

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Софья.

Ответ:

419 K

Объяснение:

n=0.3 (30%)  Qн=10^4 Дж     Tx=293 K    Tн=?   Qx=?

===

n=(Tн-Тх)/Тн=1-Тх/Тн

Тн=Тх/(1-n)=293/(1-0.3)≈419 K

Qx=Qн*(1-n)=10^4*(1-0.3)=7*10^3 Дж

===========================