За перший день туристи пройшли 40% запланованого шляху, за другий - 25% шляху, що залишився, а за

третій - решту 14 км. Яку відстаньпройшли туристи за три дні?(У відповідь запишіть тільки число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбеков Айнар.

Ответ:

100-(25+40) =35%-14км

35:14=2,5-1%

40•2,5=100

25•2,5=62,5

100+62, 5+14=176, 5туристи пройшли за 3 днi