Брусок з металу об'ємом 10 см³ має масу 105 г встановіть який це метал​


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

Срібло

Объяснение:

щоб дізнатися що це за метал потрібно визначити його густину і порівняти з таблицею

m=0.105кг

V=1×10^-5м3

p=m/V=10500кг/м3

з таблиці це СРІБЛО