Задача 1. Яка густина пластмаси, з якої виготовлено тіло масою 24 г і об’ємом 20 см³? Задача 2.

Виразіть значення густини: а) 0,4 г/см3 б) 0,96 г/см3 в) 2,8 г/см3 у основних одиницях СІ; Задача 3.. Об’єм зливка металу 50 см3, а його маса 365 г. Знайдіть густину цього металу. Який метал має таку густину? Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Низовцева Александра.

Ответ:

1.   24/20=1,2 г/см3= 1200 кг/м3

2. при переводе из г/см3 в кг/м3 домножаем на 1000

а)400 кг/м3

б) 960 кг/м3

в) 2800 кг/м3

3.  365/50=7,3 г/см3=7300 кг/м3

Объяснение:

поставь коронку и спасибо пжжжжжжжжжжжжжжжж