Об'єм зливка металу 50 см³, а його маса 365 г. Знайдіть густину цього металу.Який метал має таку

густину? Знайдіть об'єм 7 кг олії. Знайдіть масу дизельного палива в каністрі ємністю 5 л Прилад доставили із Землі на Місяць, як змінилася його маса. Чи є правильним твердження пластикова пляшка ємністю 1 л уміщує 1 кг рідини Як пояснити той факт що на холоді точний годинник йде швидше ніж в теплі, хоча різниця досить незначна.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Алёна.

1) V=50 см³

m=365 г

ρ-?

ρ=m/V

ρ=365/50

ρ=7.3 г/см³

это олово

2)m=7 кг

ρ=925 кг/м³ (не указано какого масла, я возьму подсолнечного)

V-?

ρ=m/V

V=m/ρ

V=7/925

V=0.008 м³

3) V=5*10^-3 м³

ρ=830 кг/м³

m-?

ρ=m/V

m=ρV

m=830*5*10^-3

m=4.15 кг

4) масса не изменилась, изменился только вес тела

5) 1 л=1 кг

верно

6) тут наверное песочные, тогда это можно объяснить тем, что на холоде плотность уменьшается, из-за чего песок просыпается быстрее