СРОЧНОООО!!!!20БАЛЛОВ!!!! У процесі електролізу з водяного розчину срібної солі виділилося 500 мг

срібла. Який заряд пройшов через електролітичну ванну?(елек.хім.еквівалент срібла 1,12·10 – 6 кг/Кл.)

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Мария.

Відповідь

q=m/k,  q=500/1.118=447.23 Кл