помогите пожалуйста!!! Даю 30 балов.У процесі електролізу з водного розчину срібної солі виділилося

500 мг срібла.який заряд пройшов через електролітисну ванну?

Ответы на вопрос

Отвечает Березутский Артем.

Ответ:

q=m/k,   q=500/1.118=447.23 Кл

Объяснение: