Визначте масу тягарця, який протягом 31 с здійснює 40 коливань на пружині жорсткістю 40 Н/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Мочалов Владимир.

Объяснение:

Дано:

t=31c

N=40

k=40H/м

Знайти:

m-?

2πm/k=t/N

m=k/(4*π²)*(t/N)²=40/(4*3,14²)*(31/40)²=0,609кг