До розчину масою 150г з масовою часткою розчиненої речовини 15% додали 200г води. Обчисліть масову

частку розчиненої речовини в утвореному розчині. срочно. треба здати сьогодні..​

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Відповідь:

m(р-ну)=150г

m(H2O)=200

w1=15%

w2-?

w2=m(реч)*100/m2(р-ну)

m2(р-ну)=150+200=350г

m(реч)=150*15/100=22,5г

w2=22,5*100/350=6,42%

Пояснення: