СРОСНОООО!!! БУДЬ-ЛАСКА Визначте кількість частинок радію, якого 226, якщо активність складає

6•10 у 20 степені Бекерелля. СТАЛА РАДІЮ =1,37•10¯¹¹ с¯¹​

Ответы на вопрос

Отвечает Чирцев Егор.

Ответ:

Дано

A=6*10¯20

alfa= 1,37•10¯¹¹ с¯

Розвязання

N=A/alfa

N=6*10¯20/37•10¯¹¹=4,4

Объяснение: