У декількох кілограмах руди міститься 108 ядер Радію-226. Визначте активність Радію в руді на

даний момент часу, якщо стала розпаду ядер атомів радіоактивного Радію-226 дорівнює 1,37⋅10 ^-11 с^-1

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

148,1976 Бк

Объяснение:

А= Л(лямда) N

Л=0,693/Т

Л=1,3722

То А= 1,3722*108=148,1976 Бк