У декількох кілограмах руди міститься 108 ядер радію 226. Визначте активність радію в руді на даний

момент часу

Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёва Алёна.
А= Л(лямда) N
Л=0,693/Т
Л=1,3722
То А= 1,3722*108=148,1976 Бк

0 1