за допомогою рухомого блока підіймають вантаж масою 30кг прикладаючи силу до вільного кінця мотузки

200Н .Визначте ККД рухомого блока​

Ответы на вопрос

Отвечает Силин Глеб.

Ответ:

η=75%

Объяснение:

m=30 кг  

F=200 H  

η=?  

η=(Ап/Аз)*100%,    

Ап=P*h=m*g*h    

Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[30*10/(2*200)]*100%= [300/400]*100%≈75%