Яка сила діє на провідник довжиною 0,5 м, який знаходиться у магнітному полі індукцією 0,1 Тл при

силі струму 4 А? Поле і струм взаємно перпендикулярні.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Сила Ампера, действующая на проводник со стороны магнитного поля, равна: F=B*I*l*sin\alpha=0,1*4*0,5*sin(90)=0,2*1=0,2 ньютон.

Ответ: 0,2 Н.