Будь ласка, допоможіть з рішенням. Дякую. 1,Визначити силу Ампера діючу на провідник довжиною 10см,

що знаходиться в магнітному полі з індукцією 30мТл,якщо в ньому протікає струм 1А. 2 Визначити довжину провідника, що знаходиться в магнітному полі з індукцією 80мТл, якщо при струмі в 4А на нього діє сила 70мН. 3. Визначити величину магнітного поля, якщо на провідник довжиною 45см при струмі в 800мА діє сила100мН.

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Вика.

Ответ:

Объяснение:

Звісно, допоможу з рішенням цих задач.

1. Сила Ампера, що діє на провідник, може бути обчислена за формулою:

F = B * I * L,

де F - сила в ньютонах, B - індукція магнітного поля в теслах, I - сила струму в амперах, L - довжина провідника в метрах.

Підставимо значення:

F = 30 мТл * 1 А * 0.1 м = 3 * 0.1 = 0.3 Н (ньютона).

2. Довжина провідника може бути обчислена за формулою:

L = F / (B * I),

де L - довжина провідника в метрах.

Підставимо значення:

L = 70 мН / (80 мТл * 4 А) = (70 * 10^-3) / (80 * 10^-3 * 4) = (0.07) / (0.32) ≈ 0.21875 м ≈ 21.88 см.

3. Величина магнітного поля може бути обчислена за формулою:

B = F / (I * L),

де B - індукція магнітного поля в теслах.

Підставимо значення:

B = 100 мН / (800 мА * 0.45 м) = (100 * 10^-3) / (800 * 10^-3 * 0.45) = (0.1) / (0.36) ≈ 0.2778 Тл (тесла).

Отже, отримали відповіді:

1. Сила Ампера, що діє на провідник, дорівнює 0.3 Н.

2. Довжина провідника становить приблизно 21.88 см.

3. Величина магнітного поля дорівнює приблизно 0.2778 Тл.

Отвечает Авто-Рынок-В-Рабочем Автосити.

Ответ:сиськи жопа сиськи жопа

Объяснение: