Електричні заряди двох хмар дорівнюють 12Кл і 20Кл, середня відстань між ними 3 км. З якою

електричною силою взаємодіють хмари?

Ответы на вопрос

Отвечает Ємець Вікторія.

Объяснение:

q1=12kl

q2=20kl

R=3km=3000m

F-?

F=kq1q2/R^2=9×10^9×12×20/9×10^6= 240×10^3Н