Через 5с рівноприскореного руху з прискоренням 0,4м/с² швидкість матеріальної точки стала рівна

6м/с. Яка була початкова швидкість точки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашкин Влад.

Ответ:

уравнение V=Vo+at, Vo=6- 0.4*5= 4 м/с -ответ