за 5 секунд прямолінійного рівноприскореного руху тіло пройшло 30 м, збільшивши свою швидкість в 2

рази. Визначите початкову швидкість тілаза 5 секунд прямолінійного рівноприскореного руху тіло пройшло 30 м, збільшивши свою швидкість в 2 рази. Визначите початкову швидкість тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Приставко Ульяна.

Ответ:

4 м/с

Объяснение:

t=5 c    s=30 м    v=2*vo     vo=?

===

s=(v+vo)*t/2=3*vo*t/2

vo=2*s/(3*t)=2*30/(3*5)=4 м/с

==============================