За допомогою копра металевий тягар масою 800 кг підняли на 6 м, а потім дали йому вільно впасти.

Внаслідок удару металевого тягаря об верхній кінець палі вона заглибилася в грунт на 30 см. Визначити силу опору грунту.

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Никита.

Потенциальная энергия m*g*h идет на совершение работы F*S

m*g*h=F*S F=m*g*h/S=800*10*6/0,3=16*10^4 H