Вантаж масою 800 кг підняли на висоту 6 м і дали йому вільно впасти, вертикальний лінійний розмір

вантажу нехтовно малий. Внаслідок удару вантажу об верхній кінець палі вона поглибилася в ґрунт на 30 см, спочатку верхній кінець палі був чітко на поверхні Землі. Знайти середню сумарну силу, яка діяла на палю при поглибленні. Вважати, що вся механічна енергія вантажу передалася палі.

Ответы на вопрос

Отвечает Алемжанкызы Алуа.

Ответ:

Объяснение:

1)

Потенциальная энергия груза:

Eп = m·g·h = 800·10·6 = 48 000 Дж

2)

Работа против сил сопротивления:

A = F·S

3)

Приравняем:

F·S = 48 000

F = 48 000 / 0,30 = 160 000 Н