На прямолінійний провідник зі струмом 14.5 А в однорідному мкгнітному полі з індукцією 0,34 Тл сила

1,65 Н. Визначити активну частину провідника ,якщо він розташований пад кутом 38° до силових ліній магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.
F=I*B*L*sina
L=F/I*B*sina=1,65/14,5*0,34*0,616=0,54 м