На прямолінійний провідник зі струмом 14,5 А в однорідному магнітному полі з індукцією 0,34 Тл діє

сила 1,65 Н. Визначити активну частину провідника, якщо він розташований під кутом 30° до силових ліній магнітного поля.Помогите прошу!

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 14,5 А

B = 0,34 Тл

F = 1,65 H

α = 30°

_____________

L - ?

Из формулы:

F = B·I·L·sin α

находим длину проводника:

L = F / (B·I·L·sin α)

L = F / (B·I·sin 30°)

L = 1,65 / (0,34·14,5·0,5) ≈ 0,67 м