велосипедист протягом 10 секунд проїхав 200 метрів наступні 20 секунд велосипедист проїхав 700

метрів .яка середня швидкість руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.
Путь 200+700=900 м=S
время 10+20 =30 сек =t
V=S/t=900/30=30 м/с