Щоб рівномірно рухати по столу книжку масою 1,5 кг, треба прикласти горизонтальну силу 3 Н. Чому

дорівнює коефіцієнт тертя ковзання між книжкою і столом?

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Відповідь:

Дано:

m=1,5 кг

F=3 H

g=10 H/кг

Знайти:

μ-?коефіцієнт тертя ковзання між книжкою і столом

Розв"язання

Оскільки тіло рухають рівномірно, то сиа тяги й тертя рівні

Fтер=F

Fтер=μmg

F=μmg

μ=F/mg

μ=3/1,5*10 = 3/15= 0,2

Відповідь: коефіцієнт тертя ковзання між книжкою і столом дорывнюэ 0,2

Пояснення: