Щоб рівномірно рухати книжку по столу, треба прикласти горизонтальну силу 3 Н. Чому дорівнює

коефіцієнт тертя ковзання міжкнижкою і столом? Маса книжки становить 300 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Anikin Mikhail.

Дано:

F=3 Н

m=300 г=0,3 кг

g=9,8 Н/кг

μ-?

μ=F/N

N=mg=0,3×9,8=2,94

μ=3/2,94≈1,02

Відповідь:μ≈1,02.