Для якої фази гармонічних коливань, що здійснюється за законом синуса з амплітудою 0,3 м, зміщення

становить 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Мария.

дано A=0,3 м    x=10 см=0,1 м     ф- ?

x=A*sinф
sinФ=x/A=1/3
ф= arcsin1/3    ( cм в таблице)