Три опори 5, 7 і 8 Ом увімкнено паралельно. Визначте струм у колі, якщо напруга на його затискачах

100в​

Ответы на вопрос

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Общее сопротивление

R = R1*R2*R3 / ((R1*R2)+(R2*R3)+(R1*R3)) =

= 5*7*8 / ((5*7)+(7*8)+(5*8)) = = 2.14 Ом

Общий ток

I = U/R = 100 / 2.14 = = 46.7 Ампер