Помогите пожалуйста З одного пункту в інший мотоцикліст рухався зі швидкістю 60 км / год,

зворотний шлях їм був пройдений зі швидкістю 10 м / с. Визначте середню швидкість мотоцикліста (в км / год) за весь час руху. С дано и повним розв'язком

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Дано: V1=60 км/ч; V2=10 м/с=36 км/ч. S1=S2=S. Vcp - ?

-------------

Vcp=весь путь/всё время=

(S1+S2) / (t1+t2)=

2S/(S/V1 + S/V2)=

2/(1/V1 + 1/V2)=

2/(1/60 + 1/36)=

2/(1/12(1/5 + 1/3)=

24/((5+3)/5*3))=

3*15=45 км/ч.

Ответ: 45 км/ч.