Знайти координати тіла, що рухається зі швидкістю 2 м/с  через 4 секунди, якщо початкова

координата була  3.

Ответы на вопрос

Отвечает Перфильева Виктория.

Ответ: 11

Объяснение:

Дано:

V=2м/с

t=4c

xo=3

------------

х-?

х=хо+Vt=3+2*4=11