Підйомний кран підняв вантаж на висоту 15м за 40 с, розвиваючи потужність 2 кВт. Яка вага вантажу?


Ответы на вопрос

Отвечает Милий Илюша.

Ответ:

Для визначення ваги вантажу, використаємо формулу для роботи та потужності:

Робота (W) = Потужність (P) * Час (t)

В даному випадку, робота виконана підйомним краном - це робота проти сили тяжіння на підйом вантажу на висоту 15 метрів. Тому, вага вантажу (F) може бути знайдена за допомогою формули:

W = F * h

де h - висота підйому.

Підставляючи значення, отримуємо:

F * 15 = 2000 * 40

F * 15 = 80000

F = 80000 / 15

F ≈ 5333.33 Н

Отже, вага вантажу становить приблизно 5333.33 Н (ньютонів).

Объяснение:

Отвечает Моргунова Ксения.

Відповідь:

533 кг

Пояснення:

Щоб визначити вагу вантажу, піднятого краном, ми можемо скористатися формулою потужності:

Потужність = Робота / Час

У цьому випадку потужність, яку розвиває кран, дорівнює 2 кВт (кіловатам), а час, необхідний для підйому вантажу, становить 40 секунд. Нам потрібно знайти виконану роботу, яка є добутком ваги вантажу на висоту, на яку він був піднятий.

Потужність = Робота / Час

Переставивши знаки в рівнянні, маємо:

Робота = Потужність * Час

Враховуючи, що потужність становить 2 кВт, а час - 40 секунд:

Робота = 2 кВт * 40 с = 80 кДж (кілоджоулів)

Тепер, щоб обчислити вагу вантажу, ми можемо використати рівняння:

Робота = Сила * Відстань

Оскільки робота дорівнює 80 кДж, а відстань - 15 метрів:

80 кДж = Сила * 15 м

Переставляємо рівняння:

Сила = 80 кДж / 15 м

Сила = 5,33 кН (кілоньютонів)

Отже, вага вантажу, піднятого краном, становить приблизно 5,33 кілоньютонів.

Щоб перевести у кілограми необхідно 5330/10=533 кг